Együttműködési lehetőséget kínálunk Önnek!

A Nemzetünk Fejlődéséért Alapítvány együttműködési lehetőséget kínál cégeknek, vállalkozásoknak, magánszemélyeknek, egyesületeknek, alapítványoknak, egyházaknak, önkormányzatoknak, létesítményeknek, egyéb fontos feladatokat ellátó szerveződéseknek.
Segítséget kérek az Alapítványunk céljainak elérésében, pályázatok és a projektek feladatainak sikeres lebonyolítása érdekében, alkalmi vagy állandó formában.

Forduljon hozzánk bizalommal!

• ha pályázatot szeretne kiírni, de nem vállalja a vele járó szervezést, lebonyolítási munkákat.
  • ha támogatásait reklámozásra, eredménynövelésre kívánja kihasználni
  • ha elfekvő készleteit szeretné felajánlani civil szervezetek, vagy rászorultak részére.
  • ha támogatásait névtelen, ismeretlen módon akarja eljuttatni a rászorultak, kedvezményezettek részére

Kapcsolatfelvétel

Együttműködéssel kapcsolatban, hívjon a  +36-30/9-592-692 mobil számon,
vagy írjon e-mailt az office@smail.hu

Minden levélre válaszolunk, ha válaszunk 24 órán belül nem érkezne meg, akkor hívjon a +36-20/29-29-255 -on.

Köszönjük Önnek, ha támogatja társadalmi céljainkat, nonprofit projektjeinket!

Alapítványunk célja az informatikai kultúra fejlesztése, az informatika és informatikai tudás terjesztése, népszerűsítése, gyermekek, gyermek szervezetek, iskolások, iskolák,és vállalkozások  támogatása.

Kategória: Események | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?