Személyi jövedelemadó 1 %

Alapítványunknak nagyon fontos erőforrás a kitűzött céljaink elérésében és a jótékony programok teljesítéséhez az Ön adójának az 1% -ka!

Sajnos 10 emberből 9 nem ajánlja fel a személyi jövedelem adójának az 1%-kát, így az kárba vész.
Az egyéni adóbevallások elkészítésekor, az 1% felajánlásával nagyon sokat tud segíteni alapítványunknak úgy, hogy közben semmilyen pluszt nem kell tennie
Önnek nem kerül semmi utánajárásba, semmi fáradságba és plusz pénzébe sem.

Személyi jövedelemadója 1% -áról,
május 20-ig rendelkezhet elektronikusan vagy papír alapon.

Minden munkavállaló, aki Magyarországon fizetést kap, az adóbevallás leadásakor rendelkezhet személyi jövedelemadója 1% -áról május 20-ig egy alapítvány részére, elektronikusan vagy papír alapon leadott bevallásoknál is.

A rendelkezés az SZJA 1% nem kerül pénzébe,
csak egy-két percet kell rászánnia az adóbevallás elkészítésekor.

Rendelkezzen adója / az szja 1% -áról Alapítványunk részére és az Öné lehet egy tablet, amit azok között sorsolunk ki, aki a rendelkező nyilatkozat kitöltésénél megadja adatait.
Az SZJA 1% felajánlók között, kiosztásra kerül  >>

Ne hagyja elveszni az adója egy százalékát!
Ajánlja fel alapítványunknak!
Adószámunk: 18737084-1-41

A legkisebb támogatás is pótolhatatlan segítség!
Köszönjük!

Kategória: Adományok, Események, Hirek | A közvetlen link.