Üzletkötő és kapcsolattartó munkatárs

Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Alapítvány
Üzletkötő és kapcsolattartó munkatársat keres

Számítunk a jelentkezésedre, amennyiben

• középfokú végzettség, de előnyt jelent, ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel (lehetőleg szakirányú, de nem követelmény)
  • szereztél már, szakmai tapasztalatot üzletkötő, értékesítés, vagy ügyfél kapcsolattartási területen
  • magas szinten kommunikálsz
  • örömmel dolgoznál egy magasan motivált, jó hangulatú csapat tagjaként, ugyanakkor a forrásteremtési projektek önálló felelőseként.

Ha csatlakozol hozzánk, a Te feladataid közé tartozik

• az Alapítvány adománygyűjtési, kommunikációs stratégiájának kialakítása és működtetése
  • ügyfelek felkutatása, ügyfelek elérése, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • civil és vállalati forrásteremtési ötletek kidolgozása, kivitelezése
  • értékesítés típusú adományszerzési lehetőségek tervezése és megvalósítása
  • a támogatókkal kapcsolatos pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása, adatbázisok kialakítása és gondozása.

Jelentkezési anyagodat (fényképes önéletrajz, valamint legalább egy, referenciát adó szakember elérhetőségeit is tartalmazó motivációs levél) minél hamarabb, de legkésőbb 2018. június 30-ig juttasd el az office@smail.hu e-mail címre.
Kérdésed van, keress minket bátran a 70/62-77-969  telefonszámon, vagy írj e-mailt office@smail.hu.