Pályázati felhívás!
A pályázat minden vállalkozás részére elérhető
2018 január 01. – 2018. december 31. -ig!

A Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány pályázatot hirdet minden vállalkozás részére.

A Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány pályázatot ír ki a
“Vállalkozások digitális megjelenése, az interneten 2018”

A lakosság 85%-a az interneten keres vállalkozókat, szolgáltatást, költözésnél fuvarost, könyvelőt, ügyvédet, szakembereket….

A mai világban nagyon fontos, hogy minden vállalkozás elérhető legyen a digitális világban, az Interneten és legyen honlapja!

Azoknak a vállalkozásoknak sokkal nagyobb lehet a megkeresése, a bevétele, ha jelen van az interneten, ha van honlapja.
A honlap segítségével a nap 24 órájában elérhető a vállalkozása az interneten, megrendelést küldhetnek e-mailben, vagy munkaidőben felhívhatják Önt telefonon.

A pályázatunk célja, hogy a vállalkozások ne kerüljenek hátrányba, az üzleti életben, hogy minden vállalkozásnak legyen honlapja.

Amennyiben Ön Egyéni vállalkozó, Kft., KATA vállalkozó, Bt., Alapítvány, Egyesület, Szövetkezet, egyéb szervezet képviselője, akkor adja be pályázatát és stratégiai partnerünk ingyenesen elkészíti a honlapját!

Eddig elkészült üzleti honlapok >>

Pályázat feldolgozási díj bruttó 7.500 forint,
amit az alábbi számlaszámra kell befizetni, vagy átutalni
Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány
Bankszámla száma: OTP Bank 11736037-23680500-00000000
Kérem a “Pályázat” szót és a pályázó cég, vállalkozás stb… nevét a megjegyzésben feltüntetni! A pénz befizetése után küldjön egy e-mailt az elérhetőségeivel.

Figyelem!
Csak 50 Pályázatot tudunk elfogadni!
A pályázatokat, az aláírt pályázati lap beérkezése és a pályázat feldolgozási díj beérkezése után tudjuk figyelembe venni!

Kérem, adományával támogassa Alapítványunk munkáját!
Pénzbeli adományokat az alábbi számlaszámra lehet befizetni, vagy utalni:
Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány
Bankszámla száma OTP Bank 11736037-23680500-00000000