Miért érdemes több eszközre pályázni?

Amennyiben 14.000,- Ft -ot, vagy többet adományoz alapítványunknak, akkor több eszközre és többféle eszközre pályázhat.

Vegyünk egy példát

Ön szeretne egy tabletet, de a pályázók nagy része tabletre adja be a pályázatát és nem sikerül Önnek tabletet kapnia.

Amennyiben a pályázók kis része pályázik laptopra, vagy okosórára, akkor a Bizottság dönthet úgy, hogy felajánl Önnek egy másik számítástechnikai eszközt, mint amire benyújtotta a pályázatát, például egy laptopot, vagy egy okosórát.

Szükség szerint a vállalkozásoknak és az egyéb szervezeteknek, a támogatás összegéről igazolást küldünk, amit a könyvelésben, költségként elszámolhatnak.

Miért érdemes nagyobb támogatási összeget adományozni?

Mivel a pályázat célja, hogy Alapítványunk a pénzbeli adományozóknak, pályázat útján megköszönje a támogatást, ezért fontos szempont az adomány mértéke.

Pályázati adatlap letöltése