Fantasztikus jövő – Pályázat

A Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány, iskolás gyermekeknek pályázatot hirdet „Fantasztikus jövő” címmel, alsó tagozatos (8-10 éves) és felső tagozatos (11-14 éves) általános iskolai tanulók részére.

A képhez tartozó alt jellemző üres; 20181215_082943-1024x576.jpg a fájlnév

A fogalmazásoknak kiemelten a digitális jövővel kapcsolatos elképzeléseket kell bemutatniuk. A korosztályok hogyan képzelik el a digitális fejlődést, a jövő technikai vívmányait a mindennapokban. Hogyan segíti, könnyíti meg az emberek életét a digitális tudás és a technika. Hogyan használja a digitális eszközöket a jövő nemzedéke.
Az alkotások mérete kizárólag A/4 méretű lap lehet, minimum 3-4 oldal legyen a beküldött pályázat.

A pályamunkákat az alapítvány elnökének, postai úton kell elküldeni.
A lap alján kérjük feltüntetni, név, életkor, pontos lakcím, telefonszám,
e-mail cím, iskola, feltüntetésével a pályázat szlogenjét „Fantasztikus jövő”

Nyitrai József
2401 Dunaújváros, Pf.: 352.

A beküldött pályázat lehet, kézzel írt és nyomtatott formában.

A pályázatokat 2019. december 15-ig lehet beküldeni!

A Bizottság által zsűrizett és kiválasztott legjobb alkotások készítői kategóriánként,
a korosztálynak megfelelően értékes nyereményekben részesülnek.
1. díj korosztályonként egy tablet
2.-3. díj korosztályonként egy-egy tárgyjutalom csomag

Fogalmazd meg, írd le, hogy szerinted, milyen lesz a jövő digitális világa és hogyan használja ki a jovő ember a technikai lehetőségeket.

A pályaműveket nem őrizzük meg és nem küldjük vissza.
A pályázók tudomásul veszik, hogy alapítványunk, egyes műveket az alapítvány honlapján megjelentet.

Kategória: Hirek, Pályázataink | A közvetlen link.