Digitális jövő – Rajzpályázat

A Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány gyermekrajz pályázatot hirdet
„Digitális jövő” címmel, óvodások (3-6 éves), alsó tagozatos (7-10 éves) és felső tagozatos (11-14 éves) általános iskolai tanulók részére.

A rajzoknak kiemelten a digitális jövővel kapcsolatos elképzeléseket kell bemutatniuk. A korosztályok hogyan képzelik el a digitális fejlődést, a jövő technikai vívmányait a mindennapokban. Hogyan segíti, könnyíti meg az emberek életét a digitális tudás és a technika. Hogyan használja a digitális eszközöket a jövő nemzedéke.
Az alkotások mérete kizárólag A/4 vagy A/3 méretű rajzlap lehet.

A pályamunkákat az alapítvány elnökének, postai úton kell elküldeni.
A rajzlap hátulján kérjük feltüntetni, név, életkor, pontos lakcím, telefonszám,
e-mail cím, iskola, óvoda feltüntetésével a rajzpályázat szlogenjét „Digitális jövő”

Nyitrai József
2401 Dunaújváros, Pf.: 352.

A pályázaton alkalmazott technikák lehetnek
grafit, színes ceruza, zsírkréta, tus, tempera, olaj, szénrajz…

A pályázatokat 2019. december 15-ig lehet beküldeni!

A Bizottság által zsűrizett és kiválasztott legjobb alkotások készítői kategóriánként,
a korosztálynak megfelelően értékes nyereményekben részesülnek.
1. díj korosztályonként egy-egy tablet
2.-3. díj korosztályonként egy-egy tárgyjutalom csomag

Rajzold le, hogy szerinted, milyen lesz a jövő digitális világa és hogyan használja a jövő embere a technikai lehetőségeket.

A pályaműveket nem őrizzük meg és nem küldjük vissza.
A pályázók tudomásul veszik, hogy alapítványunk, egyes műveket az alapítvány honlapján megjelentet.

Kategória: Hirek, Pályázataink | A közvetlen link.