Pályázati felhívás!

A pályázat minden vállalkozás részére elérhető

A Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány pályázatot hirdet minden vállalkozás részére.

A Nemzetünk Digitális Fejlődéséért Európai Alapítvány pályázatot ír ki a
“Vállalkozások digitális megjelenése, az interneten”

A lakosság 85%-a az interneten keres vállalkozókat, szolgáltatást, költözésnél fuvarost, könyvelőt, ügyvédet, szakembereket….

A mai világban nagyon fontos, hogy minden vállalkozás elérhető legyen a digitális világban, az Interneten és legyen honlapja!

Azoknak a vállalkozásoknak sokkal nagyobb lehet a megkeresése, a bevétele, ha jelen van az interneten, ha van honlapja.
A honlap segítségével a nap 24 órájában elérhető a vállalkozása az interneten, megrendelést küldhetnek e-mailben, vagy munkaidőben felhívhatják Önt telefonon.

A pályázatunk célja, hogy a vállalkozások ne kerüljenek hátrányba, az üzleti életben, hogy minden vállalkozásnak legyen honlapja.

Amennyiben Ön Egyéni vállalkozó, Kft., KATA vállalkozó, Bt., Alapítvány, Egyesület, Szövetkezet, egyéb szervezet képviselője, akkor adja be pályázatát és stratégiai partnerünk ingyenesen elkészíti a honlapját!

Pályázat feldolgozási díj bruttó 5.000 forint,
amit az alábbi számlaszámra kell befizetni, vagy átutalni
Bankszámla száma: OTP Bank 11736037-23680500-00000000
Kérem a “Pályázat” szót és a pályázó cég, vállalkozás stb… nevét a megjegyzésben feltüntetni! A pénz befizetése után küldjön egy e-mailt az elérhetőségeivel.

Figyelem!
A pályázatokat, az aláírt pályázati lap beérkezése és a pályázat feldolgozási díj beérkezése után tudjuk figyelembe venni!
A pályázat, visszavonásig érvényes!
——————————————————————————————

Pénzbeli adományokat az alábbi számlaszámra lehet befizetni, vagy utalni:

Adomány küldés Magyarországról OTP Bank 11736037-23680500-00000000
Adomány küldés külföldről IBAN HU78 1173 6037 2368 0500 0000 0000

adomány küldése
Küldjön 1.000, vagy 2.000, vagy 3.000 forintot, vagy többet!
Adományát köszönjük!

Kategória: Események, Hirek | A közvetlen link.