Pályázati értesítő

A pályázatok érvényességének vizsgálata, a számítástechnikai eszközök elbírálásának és a kiosztásának kezdete 2020. I. negyedév végére várható, a lebonyolítás vége, az adminisztrációs és egyéb munkáktól függ.
A támogatottak listáját a digitalisalapitvany.hu az ingyenlaptop.hu és a facebook oldalon tesszük közzé.
A támogatottak névsora változhat abban az esetben, ha a támogatott nem nyilatkozik a támogatás elfogadásáról.
A támogatási nyilatkozatot az Alapítványunk küldi ki e-mailben a támogatottaknak.
A támogatottnak egy hete lesz arra, hogy postai úton visszaküldje az aláírt elfogadó nyilatkozatot az Alapítványunk részére.
Az a pályázó, aki nem küldi vissza az aláírt elfogadó nyilatkozatot, az nem részesülhet támogatásban, a lehetőséget másik pályázónak ajánljuk fel.
Amennyiben a pályázó által megjelölt számítástechnikai eszköz elfogy, a Bizottság dönthet úgy, hogy másik eszközt ajánl fel a pályázónak.

Kategória: Események, Hirek, Információk, Ingyen Laptop Pályázat | A közvetlen link.